Re: حاشیه های بازار بورس

📈#اطلاعات_بازار
شاخص کل 1,243,453
22378.65 واحد مثبت
ارزش بازار 47,263,864 میلیارد ریال
ارزش معاملات 25,355 میلیارد ریال
حجم معاملات 2.281 میلیارد سهم
نمادهای تاثیر گذار در شاخص
فولاد 2969 واحد مثبت
فملی 2641 واحد مثبت
خودرو 1269 واحد مثبت
کگل 1057 واحد مثبت
وبملت 1034 واحد مثبت
شتران 927 واحد مثبت
فخوز 826 واحد مثبت

قیافه افرادی که سهامشان را میدهند رو منفیهای دو 3 درصد و بعد منتظرند سهام مربوطه صف فروش شود بیاد پایین بسیار دیدنی است!!!!

چه صف خریدی هم ثاخت شد در 227 تومان

اقا چقدر بگیم صبر کنید رو سهامتان حد ضرر بذارید صبر کنید این کاری داره؟

شفن از سود 6400تومانی امسالش حدود 5هزار تومان ان غیر عملیاتی است!! که از محل فروش سهم تاپیکو شناسایی شده و بجای این سهم طلایی امده وبملت خریده که اینجا هم رفته در ضرر که مجبور خواهد شد کاهش ارزش بگیرد!!1
شرکت قصد دارد که حدود 4هزار درصد نیز افزایش سرمایه از محل اورده دهد!!!

بنظرم شخارک با توجه به طرح توسعه اش ارزنده تر هست بررسی بیشتر با خودتان

mohammad137 نوشته شده:
دوشنبه 7 تیر 1400, 10:35 am
قیافه افرادی که سهامشان را میدهند رو منفیهای دو 3 درصد و بعد منتظرند سهام مربوطه صف فروش شود بیاد پایین بسیار دیدنی است!!!!

چه صف خریدی هم ثاخت شد در 227 تومان

اقا چقدر بگیم صبر کنید رو سهامتان حد ضرر بذارید صبر کنید این کاری داره؟
این داستان همچنان ادامه دارد!! بسیاری از سهام را میدهند رو منفی و منتظرند بیاد پایین بعد بخرند اما ناگهان همان صف مثبت و بتدریج حتی صف خرید میشود!!

سود بازار به سهامداران صبور میرسد که با تحلیل و زحمت سبد سهام دلخواه را چیده اند و این شاخه و ان شاخه نمیکنند

از الان هی این شاخه و ان شاخه میکنند بعد زمانیکه فرصت فروش هست تازه سهم خریده اند و گیر میکنند

یه شخصی می‌گفت
باقالی فروشی داد میزد باقالی،باقالی،باقالی
ولی طلا فروش هیچوقت نمیاد داخل خیابون داد بزنه طلا دارم برا فروش 💁‍♂

حکایت سهام کوچک و غیر نقد شونده و شرکتهای بی بنیاد هست که پروژه میشوند و با جوسازی حجم معاملات انها را بالا میبرند برای یک مقطع خاص!! در برابر سهام بزرگ نقد شونده لیدر و بنیادی و در یک کلام سهم صاحب دار!!!

مواظب باشید وارد هر سهمی نشوید که در صورت برگشت بازار مجددا قفل در صف فروش شوند و حتی اجازه فعال کردن حد زیان ندهند!!
سود کمتر ریسک کمتر ریسک بیشتر سود بیشتر

من در این مقطع به سود کمتر راضی هستم گرچه پایان کار که حساب کنی خدا رو چه دیدی شاید سود ما که کمتر ریسک کردیم بیشتر هم شود!!!